Przed meczem

• autor: Adams., 2011-04-08 22:07

Kwietniowa aura nie rozpieszcza kibiców, mimo to warto wybrać się jutro na stadion przy ul. Roweckiego. Wszak na boisku spotkają się lider V ligi z trzecim zespołem rozgrywek.

Polonia Andrzejów to jedyna drużyna, która w bieżących rozgrywkach wygrała z Włókniarzem. W sierpniu ubiegłego roku na boisku w Andrzejowie padł rezultat 2:1. I nawet jeśli zaryzykować twierdzenie, że to bardziej Włókniarz ten mecz przegrał, niż Polonia wygrała, to jednak późniejsze wyniki Polonii zasługują na uznanie. Beniaminek zarzucił tradycję wielu swoich poprzedników i po udanym początku nie zaczął zjeżdżać w tabeli po równi pochyłej, czego wymiernym efektem jest miejsce w ligowej czołówce.

Rundę wiosenną Polonia rozpoczęła od nikłej porażki w Koluszkach, by tydzień później u siebie pokonać 3:1 Krośniewiankę.

Początek meczu Włókniarz - Polonia w sobotę o godz. 15.00.