Piłkarze wznawiają rozgrywki

• autor: Adams., 2011-03-25 12:06

Już jutro piłkarze łódzkiej ligi okręgowej wracają na boiska. Dla piłkarzy i sympatyków Włókniarza ta wiosna ma być wyjątkowa. Awans jest w zasięgu ręki. Przed nami siedemnaście trudnych meczy, a każdemu rywalowi "Zielonych" będzie przyświecać jedna odwieczna zasada - bij lidera. Jednak wszycy wierzymy że już za niespełna trzy miesiące promocja do czwartej ligi stanie się faktem, bo jeśli nie teraz, to kiedy?

W okresie przygotowawczym pogoda pozwoliła na rozegranie siedmiu z dziewięciu zaplanowanych sparingów. Ich bilans to cztery zwycięstwa, remis i dwie porażki, ale też rywale byli wymagający. Cieszy fakt, że szczególnie udane były dwa ostatnie sparingi (6:0 z Orłem Parzęczew i 4:1 z Borutą Zgierz), co pozwala wierzyć, że zespół jest dobrze przygotowany do rozgrywek. Bramki w grach kontrolnych strzelali: Damian Kozłewski i Rafał Sulima - po 6, Krystian Wielemborek - 3, Grzegorz Gorący - 2, Adrian Usiak, Marcin Kluch i Michał Kacprzyk - po 1.

Do zespołu dołączył doświadczony Grzegorz Gorący, który niewątpliwie wzmocni ofensywną siłę Włókniarza. Odeszli Rafał i Przemysław Kłucjaszowie, nie będzie raczej występował Mateusz Sowiński.

Pierwszym przeciwnikiem Włókniarza jest Krośniewianka. Beniaminek z Krośniewic jesienią płacił frycowe i zimę spędził na 16 miejscu wygrywając zaledwie dwa mecze. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że na wyjazdach radził sobie nienajgorzej, remisując w Parzęczewie, Różycy i na Kolejarzu. Krośniewiczanie napędzili też strachu wiceliderowi w Łęczycy, prowadząc do przerwy 1:0. Jesienią w Krośniewicach Włókniarz wygrał 5:1.

Ligowa wiosna w Pabianicach rozpocznie się w sobotę o godz. 14.00, kiedy to zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra.

autor: solony1987 2011-03-26 15:43:17

Profil solony1987 w Futbolowo jaki wynik??

autor: solony1987 2011-03-26 16:13:14

Profil solony1987 w Futbolowo włókniarz -krosniewianka 2;2