statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis w Sieradzu

• autor: Adams., 2011-02-27 17:19

W kolejnym testmeczu Włókniarz zremisował w Sieradzu z Wartą 2:2 (0:0). Dla sieradzkich III-ligowców był to drugi tego dnia sparing. Przeciwko Włókniarzowi zagrali piłkarze pierwszego zespołu uzupełnieni juniorami grającymi w Lidze Wojewódzkiej.

Wszystkie bramki w tym meczu padły w ciągu niespełna piętnastu minut. Najpierw na dwubramkowe prowadzenie wyszli gospodarze. Kontaktowe trafienie uzyskał Rafał Sulima wykorzystując rzut karny po faulu na Łukaszu Tyczyńskim. Krótko potem rzut wolny egzekwował Irek Grącki, a piłka odbita od muru trafiła pod nogi Krystiana Wielemborka, który doprowadził do wyrównania. W drugiej połowie mimo okazji z obu stron gole już nie padły.

Włókniarz: Rzeźniczak - Janasiak, Jędras, P.Grącki, Kacprzyk - Tyczyński, I.Grącki, Sulima, Kulik - Gorący, Wielemborek. Na zmiany: K.Kita, Usiak, D.Kubasiewicz.

W najbliższą sobotę rywalem Włókniarza będzie Orzeł Parzęczew. Jeśli warunki pozwolą mecz rozegrany zostanie w Pabianicach o godz. 13.00.