dzisiaj: 2585, wczoraj: 19
ogółem: 1 377 659

Porażka w Konstantynowie

• autor: Adams., 2011-02-20 23:27

W meczu dwóch Włókniarzy górą był czwartoligowiec z Konstantynowa zwyciężając 4:2 (1:0).

Jeszcze na trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem w tym niezłym i wyrównanym meczu było 2:2. Błędy i dekoncentracja pabianiczan w ostatnich sekundach gry pozwoliły gospodarzom na strzelenie zwycięskich bramek.

Dla lidera V ligi celnie strzelali: Rafał Sulima - tuż po przerwie na 1:1 z rzutu karnego po faulu na Przemku Kicie, oraz Damian Kozłewski, a asystę przy tym golu zaliczył ponownie Kita.

Włókniarz: Rzeźniczak - Janasiak, P.Grącki, Jędras (46 Kluch), Kacprzyk - Tyczyński (60 Klimek), Sulima, I.Grącki, Kulik (46 Usiak) - Kozłewski (40 P.Kita), Wielemborek (72 Kozłewski).

Zaplanowany na środę pojedynek z PTC z powodu nawrotu zimy został odwołany. W następną sobotę o godz. 13.00 Włókniarz zagra w Sieradzu z III-ligową Wartą.