Jedni przychodzą, inni odchodzą

• autor: Adams., 2011-02-17 19:33

W tym tygodniu definitywnie wyjaśniła się sprawa przynależności klubowej dwóch piłkarzy. Rafał i Przemysław Kłucjaszowie odchodzą z zespołu. Swoją przygodę z piłką kontynuować będą w A-klasowym Orle Piątkowisko.

Dwa słowa o innych. Niewyjaśniona jest sytuacja Mateusza Sowińskiego, który z powodów zawodowych przerwał treningi. Przedwczesną okazała się informacja o powrocie do zajęć Mariusza Marasa. Treningi wznowił inny kontuzjowany w ubiegłym roku piłkarz Mateusz Antoniak, ale kiedy będzie gotów do gry - trudno powiedzieć. Nie będzie na razie piłkarzem Włókniarza trenujący z zespołem przez trzy tygodnie Łukasz Świętosławski, który wyjechał za granicę.

Otwartą kwestią pozostaje wypożyczenie z Widzewa testowanego w dwóch meczach Roberta Świątnickiego, który może nie być jedynym piłkarzem Widzewa we Włókniarzu na wiosnę. Rozmowy w sprawie pozyskania zawodników łódzkiego klubu trwają.

W najbliższą sobotę o godz. 13.00 w Konstantynowie Łódzkim Włókniarz z Pabianic zagra z Włókniarzem z Konstantynowa.

autor: Matti92 2011-02-20 19:08:31

Profil Matti92 w Futbolowo Czasem Arek sobie spokojnie nie pogrywa w Sokole, a do Niemiec pojechał Łukasz ?!