Przed meczem

• autor: Adams., 2010-10-15 12:08

W 12 serii spotkań łódzkiej ligi okręgowej na pierwszy plan wybija się starcie dwóch drużyn przewodzących ligowej stawce. W Pabianicach lider Włókniarz podejmował będzie wicelidera Górnika Łęczyca.

Zarówno w Pabianicach, jak i w Łęczycy przed sezonem nie kryto ambicji związanych z awansem. Silny już w poprzednich dwóch sezonach (trzecie i piąte miejsce na finiszu rozgrywek) zespół Górnika zasilony został dwoma piłkarzami III-ligowego MKS Kutno. Nastąpiła również zmiana na  stanowisku trenera - piłkarzy "Królewskich" do sukcesów miał poprowadzić znany w regionie łódzkim trener Witold Obarek.

Tak zmontowana drużyna jak na razie spisuje się poniżej oczekiwań łęczyckich fanów. Piłkarzom Górnika przytrafiło się kilka wpadek (m.in. remisy z Gałkówkiem i Pogonią Rogów) i dopiero ubiegłotygodniowe zwycięstwo w Głownie pozwoliło im zająć miejsce tuż za plecami lidera, jednak z siedmiopunktową stratą.

Mimo wszystko jutro wczesnym popołudniem rezultaty poprzednich kolejek nie będą miały znaczenia. Oba zespoły mają przystąpić do gry w najsilniejszych składach. Liczymy na dobry mecz i zwycięstwo gospodarzy.

Początek meczu Włókniarz - Górnik o godz. 14.30.

autor: lodzkifutbol.pl 2010-10-15 14:12:50

Profil lodzkifutbol.pl w Futbolowo Witam, Proszę o kontakt redakcja@lodzkifutbol.pl bądź pod numerem tel. 600-994-440 w sprawie współpracy z www.lodzkifutbol.pl Pozdrawiam.