Przed nami derby Pabianic

• autor: Adams., 2010-09-18 08:07

To już dziś! Pojedynek dwóch zespołów z grodu nad Dobrzynką rozegrany zostanie na stadionie Pabianickiego Towarzystwa Cyklistów. Mecz odbędzie się w ramach siódmej serii spotkań łódzkiej klasy okręgowej.

Włókniarz aktualnie przewodzi stawce. I choć wygrane w ostatnich meczach przychodziły ze sporym trudem, to zwycięzców się nie rozlicza, bo lider to po prostu lider.

Z kolei "Fioletowi" rozpoczęli rozgrywki z wysokiego "C" odprawiając z kwitkiem jednego z ligowych faworytów Górnika Łęczyca, a potem przywożąc komplet punktów z trudnego terenu w Kutnie. Później niespodziewanie przyszła zadyszka i zaledwie jeden punkt w trzech meczach. Ostatnie zwycięstwo w Rąbieniu pokazało, że PTC kryzys ma już chyba poza sobą.

Wynik jest sprawą otwartą, a walki i emocji w tym meczu nie powinno zabraknąć. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godz. 16.30.

autor: MATRIX2010 2010-09-20 12:11:41

Profil MATRIX2010 w Futbolowo Niezly mecz w naszym wykonaniu i trochę pechowy remis. Wreszcie zobaczyliśmy walczący zespól, grający z pelnym zaangażowaniem. OBY TAK W KAŻDYM MECZU! Szkoda, że sędzia stchórzyl i nie odwizdal ewidentnej jedenastki za faul na Tyczyńskim. Mimo wszystko punkt przywieziony z trudnego terenu ma swoją wartość.