Włókniarz - Gałkówek 2:1

• autor: Adams., 2010-09-05 23:49

W spotkaniu czwartej kolejki rozgrywek łódzkiej klasy okręgowej Włókniarz pokonał LKS Gałkówek 2:1.

Pierwszy kwadrans gry dość wyrównany, oba zespoły miały szanse na objęcie prowadzenia. W 19 minucie starania gospodarzy zostały uwieńczone sukcesem. Akcję prawą stroną przeprowadził Krystian Wielemborek, po czym zagrał piłkę przed bramkę, gdzie Damianowi Kozłewskiemu pozostało tylko precyzyjnie dostawić stopę.

Goście doprowadzili do wyrównania siedem minut później po błędach pabianickiej linni defensywnej. Najpierw błąd przy ustawianiu pułapki offsajdowej, a potem zawodnikowi gości udało się zaskoczyć Damiana Rzeźniczaka strzałem z niemal zerowego kąta. Dla piłkarzy Gałkówka była to pierwsza bramka w bieżących rozgrywkach.

Po zmianie stron Włókniarz praktycznie nie schodził z połowy rywali. Goście jednak bronili sie mądrze i na zwycięską bramkę trzeba było czekać aż do 75 minuty. Gol był zasługą braci Grąckich: Irek zagrał z rzutu wolnego piłkę w pole karne, a do siatki strzałem głową trafił Piotr.

Włókniarz - LKS Gałkówek 2:1 (1:1)
  1:0 - Kozłewski (19), 1:1 - ? (26), 2:1 - P.Grącki (75)
  Włókniarz: Rzeźniczak - Sowiński, P.Grącki, Jędras, Dziuba (73 R.Kłucjasz) - Tyczyński, P.Grącki, Sulima, Kulik (60 Janasiak) - Wielemborek, Kozłewski (89 Usiak).
  Żółte kartki: Dziuba, Tyczyński, Wielemborek.

W środę Włókniarz zagra w Rąbieniu z Victorią.

Zobacz bramkę: 2:1.

autor: MATRIX2010 2010-09-06 12:28:05

Profil MATRIX2010 w Futbolowo Trzy punkty cieszą bo muszą. Martwi poziom prezentowany przez nasz zespól, a zbliżają się mecze z dużo silniejszymi przeciwnikami. Wlokniarz po raz kolejny zaprezentowal się jak grupa przypadkowych ludzi, którzy po raz pierwszy spotkali się tuż przed meczem. Mam nadzieję, że wyczerpaliśmy limit idiotycznie traconych bramek( przynajmniej na tą rundę)

autor: maxx49 2010-09-08 19:14:36