Piłkarze już trenują

• autor: Adams., 2010-07-25 07:40

Drużyna seniorów Włókniarza ma za sobą pierwszy tydzień treningów po letniej przerwie. Zajęcia rozpoczęły się we wtorek i odbywały się codziennie aż do piątku.

Frekwencja jak na razie nie powala na kolana, jednak trzeba pamiętać, że ze skutkami wiosennych kontuzji wciąż zmagają się Kamil Zieja, Mariusz Maras i Mateusz Antoniak.

W zajęciach udziału nie biorą również siłą rzeczy zawodnicy, którzy żegnają się z zespołem. W nowych rozgrywkach w barwach "Zielonych" najprawdopodobniej nie zobaczymy już: Pawła Załogi, Andrzeja Załogi, Bartosza Sendala, Miłosza Stężyckiego i Przemyslawa Rosińskiego. Kamil Pietraszewski ma być wypożyczony do Victorii Rąbień.

Nowych twarzy na razie nie widać, jednak mają się pojawić w nadchodzącym tygodniu. W środę Włókniarz ma w planach rozegranie sparingu z Borutą Zgierz. Początek tego meczu o godz. 18.00 na boisku za halą OBT.

autor: ~wlokniarz1946 2010-07-25 11:22:25

avatar TĘCZA BRODNIA BĘDZIE SUPER MOCNA PAN URBANIAK BĘDZIE MIAL BÓLGŁOWY PRZY USTALANIU SKŁADU BĘDZIE MUSIAŁ ZACZYNAĆ OD PANÓW Z INACZEJ BĘDZIE MIAŁ POWAZNE ROZMOWY Z TYMI PANAMIrn