dzisiaj: 219, wczoraj: 701
ogółem: 1 379 500

Podział punktów w Rzgowie

• autor: Adams., 2015-05-27 14:45

Włókniarz stracił kolejne punkty remisując w niedzielnym meczu z rezerwowym zespołem Zawiszy Rzgów 2:2.

W 4 minucie przed szansą na bramkę był Patryk Sumera, jednak bramkarz rzgowian poradził sobie ze strzałem napastnika "Zielonych". Później jednak korzystniej wyglądali gospodarze, którzy kilka razy wjechali w pabianicką defensywę jak w masło. Swoich kolegów udanymi interwencjami ratował Damian Rzeźniczak, w końcu jednak w 22 minucie Zawisza objął prowadzenie.

Pomimo niezbyt udanego początku Włókniarzowi wystarczyły trzy minuty, aby odwrócić rezultat meczu na swoją korzyść. W 28 minucie do odbitej od obrońcy rywali po strzale Damiana Kozłewskiego piłki dopadł Grzegorz Gorący i celnie uderzył po długim rogu, a niedługo potem Kozłewski w podbramkowym tłoku wepchnął piłkę do siatki po zagraniu Damiana Madaja.

Pięć minut po wznowieniu gry po kolejnym błędzie defensywy Włókniarza miejscowi ponownie doprowadzili do remisu. Włókniarz przeważał, rywale kontratakowali, jednak mimo okazji z obu stron wynik już zmianie nie uległ. Po stronie pabianiczan najbliżej trafienia był Piotr Stelmasiak, którego główkę w 58 minucie efektowną paradą obronił rzgowski bramkarz, oraz Kozłewski po którego strzałach w ostatnich minutach gry piłka dwukrotnie trafiała w poprzeczkę bramki rywali.

W sobotę Włókniarz podejmował będzie Start Brzeziny.

Zawisza II Rzgów - Włókniarz 2:2 (1:2)
  1:0 - ? (22), 1:1 - Gorący (28), 1:2 - Kozłewski (31), 2:2 - ? (51).
  Włókniarz: Rzeźniczak - Olejnik (70 Wojciechowski), Olszewski, Stelmasiak - Madaj, Dobroszek (58 Rudzki), Dudka, Gorący, Stępiński (64 Kulik) - Kozłewski, Sumera.
  Żółte kartki: Olejnik, Rudzki.

Zobacz bramki: 1:1, 1:2