Dziś sprawdzian z Sokołem

• autor: Adams., 2014-07-26 10:10

Drugi tydzień przygotowań mają za sobą zawodnicy Włókniarza. Dziś ich formę sprawdzi Sokół Aleksandrów.

W tym tygodniu podopieczni trenera Jacka Włodarczewskiego odbyli cztery jednostki treningowe. Poprawiła się znacznie frekwencja, także za sprawą kolejnych graczy powracających z urlopów, ale też dzięki nowym piłkarzom. Wśród ćwiczących można było zobaczyć dobrze nam znanych: Sebastiana Wiśniewskiego (ostatnio Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Grzegorza Gorącego (Pogoń Zduńska Wola) i Piotra Grzejdziaka (GKS Ksawerów). Na temat ich przyszłości w klubie na razie jednak trudno cokolwiek powiedzieć. Trenował także Piotr Urbaniak, który uprzednio miał zrezygnować z gry.

Dziś o godz. 13.00 w Aleksandrowie Łódzkim pabianiczanie zmierzą się z Sokołem. Dla III-ligowców będzie to drugi tego dnia mecz, dwie godziny wcześniej zagrają z Widokiem Skierniewice.