Sportowcy dzieciom

• autor: Adams., 2010-03-02 16:57

Urząd Miasta Pabianic, oraz łódzka Fundacja Krwinka organizują kampanię społeczną "Sportowcy Dzieciom". Sportowcy z Pabianic i nie tylko przeznaczyli na licytację wiele cennych pamiątek i gadżetów. Zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na pomoc pabianickim dzieciom chorym onkologicznie, którym pomaga wyżej wymieniona fundacja.

W tak szczytnym przedsięwzięciu nie mogło również zabraknąć Uczniowskiego Klubu Sportowego Włókniarz.

Na potrzeby tej akcji klub przekazał dwa przedmioty.
  Pierwszym z nich jest Puchar UKS Włókniarz Pabianice, oraz pamiątkowy medal, które pochodzą z I Memoriału im. Sebastiana Rzeźniczaka rozegranego w 2008 roku. Link do tej licytacji TUTAJ.
  Druga pamiątka to koszulka meczowa drużyny seniorów Włókniarza, wraz z autografami piłkarzy. Link do tej licytacji TUTAJ.

Wszystkie licytacje można obejrzeć pod TYM adresem. Potrwają one do czerwca.