statystyki szczegółowe

Aktualności

Włókniarz - Różyca 0:2

• autor: Adams., 2009-10-17 17:33

Mecz Włókniarza z LKS Różyca był najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem 13 kolejki klasy okręgowej. W rozgrywkach ligowych goście nie ponieśli jeszcze porażki, a w przedsezonowym sparingu obu drużyn nie dali żadnych szans Włókniarzowi wygrywając 4:1.

Walczący o fotel lidera pabianiczanie bardzo chcieli przerwać znakomitą passę przyjezdnych, lecz niestety na chęciach się skończyło. Tak jak w letnim meczu kontrolnym, tak i tym razem zespół z Różycy nie miał żadnych problemow z odniesieniem zwycięstwa. Niestety Włókniarz zaprezentował się bardzo słabo i przegrał zasłużenie.

W pierwszej połowie gospodarze wypracowali sobie dwie okazje do zdobycia bramki. W 21 minucie Mateusz Jakubowski w dogodnej sytuacji posłał piłkę nad poprzeczką. Kilka minut później Kamil Zieja zacentrował z lewej strony, ale Rafał Kłucjasz nie trafił głową w piłkę. I to było wszystko, co pabianiczanie mieli do zaoferowanie zziębniętym kibicom w pierwszych 45 minutach. W dodatku w 34 minucie zdarzyło się nieszczęście. Po stracie piłki na własnej połowie i szybkim wyjściu gości Różyca objęła prowadzenie.

W drugiej połowie było jeszcze gorzej. Włókniarz był bliski zdobycia bramki tylko raz. W 50 minucie lob R.Kłucjasza z 20 metrów omal nie zaskoczył bramkarza gości, który zdołał jednak przenieść piłkę nad poprzeczką. 10 minut później rywale po świetnie wyprowadzonym kontrataku podwyższyli na 2:0 i było po meczu. W końcówce spotkania Konrad Kubasiewicz uchronił nas od wyższej porażki broniąc w sytuacji sam na sam.

Miejmy nadzieję, że ten zimny prysznic poskutkuje i w kolejnych meczach nasi zaprezentują lepszą grę. W tym sezonie liga nie ma zdecydowanego faworyta i szansa awansu jest naprawdę duża. Warto zrobić wszystko, aby ją wykorzystać.

Włókniarz - LKS Różyca 0:2 (0:1)
  0:1 - Zych (34), 0:2 - Zych (60).
  Włókniarz: Kubasiewicz - Tyczyński, P.Kłucjasz, A.Załoga, Kulik - Sendal, Kłosiński (62 A.Załoga), Jakubowski, Zieja - R.Kłucjasz, Kozłewski.
  Żółte kartki: Tyczyński, Kulik.

Marek Walczykowski

• Komentarzy [0]
  • czytano: [1689]

autor: ~funiu 2009-10-17 18:52:19

avatar troszkę pokory nie zaszkodzi ,chłopki z różycy też grają w piłkę a może jeszcze lepiej od nas,bo sprowadzili nas na ziemie.głowa do góry tylko nie za wysoko.

autor: ~gonzo 2009-10-17 20:15:16

avatar chłopki z różycy- to dobre:) jest w tej druzynie kilka slabych ogniw i to nie tylko dzis a w calej rundzie, zastanawiam sie czy rzeczywiscie ci co przesiedzieli caly mecz na ławie rzeczywiście sa słabsi od niektórych na placu, bo gra co niektórych jest po prostu żałosna

autor: ~fun 2009-10-17 20:33:27

avatar Żenada, Panowie

autor: ~anonim 2009-10-18 03:00:37

avatar gdyby nie kubasiewicz, byłaby masakra. Dziękujemy kondzio!

autor: ~xxx 2009-10-18 05:13:41

avatar Hahaha gdyby nie Kondzio......śmieszni jestescie bo jak wygrywaja to siedzicie cicho jak tylko przegraja to wielcy krytycy pabianickiej piłki się budzą do zycia......to jest żenada.....

autor: ~naj 2009-10-18 09:07:08

avatar Przyjechała wiocha i ograła panów z miasta.

autor: ~kibic 2009-10-18 10:22:10

avatar a gdzie są Grącki, Urbaniak, Marszał, Kluch i ci juniorzy Bednarczyk, Krawczyk i Sumera?? Czy już na prawdę nie ma w klubie lepszych grajków niż Kłosiński, a już w szczególności A. Załoga?

autor: ~Mat 2009-10-18 12:06:26

avatar do kibic: Grącki ciągle kontuzja, wczoraj był kierownikiem zespołu; Urbaniak - sam sie zastanawiałem ? Może dał sobie spokoj jak trener wstawia do skladu biegajacego bez celu Kłosińskiego; chyba że pauzował za kartki bo chyba troche już ich miał na koncie ; Marszał - ? ; Kluch to jest wypożyczony do Iskry Dobroń; Bednarczyk jakies tam ogony gral w tym sezonei, ale wczoraj go na lawce nie bylo, za to byl wlasnie Krawczyk ale nie dostal szansy gry, poza nimi na ławce wczoraj byli tylko Maćczak, Wojciechowski i Pietraszewski. Co do Sumery to nie mam wiedzy, ale nie wiem czy nie odszedł bo w juniorach tez go jakis czas juz nie widzialem. Pozdro, sam poznam chetnie losy pozostalych

autor: ~funiu 2009-10-18 13:10:18

avatar ty MATzajmij się swoim losem , będą grali po 1 listopada.,wszyscy czekają na 1 listopada.,a jeszcze lepiej to jak by 1 listopada był co miesiąc,wtedy była by kasa,znasz takie przysłowie niema sianka niema granka, wyszło kilka meczy i teraz bawmy się bo o awans nie gramy,byle by się utrzymać.a młodzież niech się ogrywa oczywiście jak chce,

autor: ~anonim 2009-10-18 13:27:59

avatar wszyscy jestescie b zorientowani  i b znacie sie na wszystkim  bujajcie sie patalachy

autor: ~;DDD 2009-10-18 21:25:33

avatar Sumera Prawdopowodnie Koniec Kariery z Powodu 2 z rzędu kontuzji Wiązadeł krzyżowych. Już prawie rok go nie ma i już chyba nie wróci. Bednarczyk i Krawczyk Grają w zespole juniorów.

autor: ~fun 2009-10-19 11:52:39

avatar Leo, gdzie jest Leo?!:)

autor: ~czarna perła mozambiku 2009-10-19 12:24:21

avatar prosze mnie oswiecic jak nazywaja sie ci artysci z 17 i z 14? funiu mysle ze ci zal dupe sciska i tez bys troche postal na parkingu? otworz sobie na swoim polu...

autor: ~17 i 14 2009-10-19 18:23:30

avatar Ci z 14 i 17 to odpowiednio Twój stary i Twoja stara.....bambusie...

autor: ~mat 2009-10-19 19:01:10

avatar Szkoda Sumery, dobry grajek się zapowiadał ;/Co do 17 i 14 to w ostatnim meczu z 14. w środku pomocy grał gwiazdor Kłosiński, a 17. to Łukasz Tyczyński, który zawalił 1 bramkę dla różycy

autor: ~... 2009-10-19 21:35:39

avatar ktos pisze o ogrywaniu jak tu sie ma ktos ogrywac jak trener robi tylko jedna zmiane;/

autor: ~anonim 2009-10-20 12:04:23

avatar trener ogrywa swojego pupila KULIKA i sa dwie bramki dla RÓŻYCY brawo dla tego twardziela ze ZDUŃSKIEJ WOLI

autor: ~fun 2009-10-20 14:32:13

avatar Pierwsza bramka to zasługa zespołowa... Moim zdaniem trzeba dać szansę paru ludziom, których trener dziwnie pomija przy ustalaniu składu. Może faktycznie warto postawić w pierwszym składzie na Załogę kosztem żenującego Kłosińskiego (kończ waść, wstydu oszczędź), może warto wystawić Jawę na stoperze, Pietraszewskiego na prawej obronie, sięgnąć po jakiegoś juniora. Trener prochu nie wymyśli, ale nikt mu wówczas nie zarzuci, że gra tymi samymi ludźmi i nie szuka rozwiązań.

autor: ~Janusz 2009-10-20 16:33:36

avatar fun Ty naprawdę się powinienieś leczyć,tak jak to Twoje śmieszne mm i Wasze oceny i Wasze opisy,najlepiej piszcie tylko o ptc na dwóch stronach i wsadzajcie im w d...łapy aż po łokcie..

autor: ~funiu 2009-10-20 22:12:44

avatar ty fun pomyliłeś się z powołaniem ,poproś zarząd a zostaniesz doradcą Dolińskiego.może potrzeba w klubie takiego fachowca jak ty?

autor: ~anonim 2009-10-21 09:10:34

avatar Panie Bernaciak, to już w Kolumnie Was nie chcą?:)

autor: ~funiu 2009-10-21 16:13:51

avatar nie chcą nas, pytają się o anonima którego serdecznie pozdrawiam

autor: ~cannabiotki 2009-10-24 13:20:36

avatar dolina do dymisji. grącki niema zadnej kontuzji, dolina go wku... i olał mu cieplym moczem jego czapke mikołaja. dolina z tą czapką nadaje sie do teamu ferrar..jako trener nie odnajduje sie, drze papę z tej ławki jak jakis osioł, zeby chociaz on przekazywal jakies wskazowki zawodnikom. pozdro dla holigansów wlokniarzyka

autor: ~anonim 2009-10-24 15:42:23