dzisiaj: 7, wczoraj: 701
ogółem: 1 379 288

Ostre strzelanie

• autor: Adams., 2009-07-30 23:15

Prawdziwą kanonadę urządził sobie Włókniarz podczas pierwszego tego lata meczu sparingowego. Zespół trenera Jacka Dolińskiego rozgromił Orła Piątkowisko 10:2 (6:0).

Więcej w rozwinięciu.

Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja Włókniarzy, którzy już w pierwszej akcji uzyskali prowadzenie za sprawą Kamila Zieji. W dalszej cżęści pierwszej połowy meczu nasi zdobywali kolejne bramki i broniący gościnnie w Orle Sebastian Rogaczewski jeszcze pięć razy musiał wyciągać piłkę z siatki.

Po przerwie w polu na boisko wyszła całkiem inna drużyna i gra trochę siadła. Kibiców ożywił dopiero ostatni kwadrans, w którym padło aż sześć bramek, z tego cztery dla Włókniarza. Przy wszystkich udział miał Miłosz Stężycki. Dwie strzelił, a przy dwóch popisał się podaniami, po których do siatki trafiał jeden z testowanych w tym meczu piłkarzy.

W sobotę na przeciw Włókniarza stanie trochę bardziej wymagająca drużyna - LKS Różyca. Początek gry o godz. 16.00 na boisku bocznym za halą OBT.

Włókniarz - Orzeł Piątkowisko 10:2 (6:0)

1:0 - Zieja (1), 2:0 - Zieja (14), 3:0 - Kozłewski (20), 4:0 - Tyczyński (22), 5:0 - Kozłewski (31), 6:0 - Marszał (37), 7:0 - Stężycki (75), 8:0 - testowany IV (77), 9:0 - testowany IV (78), 9:1 - ? (86, karny), 9:2 - ? (88), 10:2 - Stężycki (90).

Włókniarz I połowa: Kubasiewicz - testowany I, Grącki, Zołotarew, Bednarczyk, Tyczyński, Zieja, M.Jakubowski, Urbaniak, Marszał, Kozłewski.
II połowa: Kubasiewicz - A.Załoga, P.Załoga, testowany II, testowany III, Krawczyk, Starzyński, testowany IV, Kluch, Stężycki, Kłosiński.