Włókniarz ma nowego trenera

• autor: Adams., 2013-07-03 13:49

Znana jest pierwsza, chyba najważniejsza decyzja personalna przed nadchodzącym sezonem. W spotkaniu z Borutą Zgierz zespół po raz ostatni jako trener poprowadził Piotr Grącki. Nowym szkoleniowcem czwartoligowców został Jacek Włodarczewski.

Piotr Grącki przejął drużynę po dziesiątej kolejce. Pod jego wodzą zespół podźwignął się z przedostatniego miejsca na trzynaste, dające utrzymanie w IV lidze. Po skończonym sezonie wieloletni piłkarz i kapitan zespołu zrezygnował z prowadzenia drużyny.

Nowy szkoleniowiec "Zielonych" ma 43 lata. Jako zawodnik Jacek Włodarczewski był bramkarzem, wychowankiem Włókniarza grającym później również w PTC. Jest absolwentem AWF w Warszawie, przed kilkoma laty prowadził grupy młodzieżowe we Włókniarzu. Powodzenia!

autor: ~Alicja Wawa 2013-07-03 22:30:25

avatar uuuuuuuu ostry gość, da im popalić

autor: ~gość 2013-07-04 07:49:38

avatar żenada, gorzej się trafić chyba nie dało... szkoda drużyny, aczkolwiek zawsze jakiś plus, znów będziemy mieli derby!

autor: ~jjj 2013-07-04 08:48:33

avatar LKS Kwiatkowice nie dostał licencji na grę w III lidze! Wiejski klub nie spełnia kilku kryteriów, które są konieczne do występów na trzecioligowych boiskach. Na odwołanie od decyzji ŁZPN ma pięć dni. Teraz wiele wskazuje na to, że pozbawiony szansy gry w wyższej klasie rozgrywkowej będzie wicemistrz. W III lidze łódzko-mazowieckiej nasz region reprezentować będzie najprawdopodobniej Mechanik Radomsko. Otwiera się również szansa gry przed Wartą Działoszyn (czwarte miejsce w końcowej tabeli). Nie wiadomo jednak czy klub z Działoszyna będzie zainteresowany awansem. Brak licencji dla kwiatkowiczan może skutkować również utrzymaniem w III lidze Warty Sieradz. Byłyby to jednak prawdziwe futbolowe jaja. Klub z Sieradza dwukrotnie z rzędu utrzymywał się bowiem przy zielonym stoliku

autor: ~vvv 2013-07-04 12:41:53

avatar Cyrk trwa dalej , okazuje sie ze GKP Targowek nie dostał licencji i chyba Włókniarz Zelów tez sie utrzyma w 3 lidze

autor: ~xyzdkris 2013-07-04 19:40:31

avatar Panowie kto wybral takiego trenera kolejny sezon bedzie dowodzil ze znowu zajebista walka o utrzymanie tylko ze z tym trenerem to juz nie utrzymamy czwartej ligi dla pabianic.Widze ze dwa sezony ze sraczka nie wystarczyly trzeba kolejny dreszczowiec urzadzac tylko nas kibicow szkoda bo znowu nerwy i nic wiecej. Brawo dla dzialaczy co gosc ma za pojecie o pilce

autor: ~SALUTEK 2013-07-05 12:26:58

avatar The Right Man in the right place !

autor: ~kibic 2013-07-06 10:32:21

avatar a wzmocnienia jakieś się szykują chociaż?

autor: ~xyz 2013-07-07 12:50:08

avatar tak Smolarek i Robak

autor: ~marek 2013-07-09 19:41:17

avatar wiadomo jakie sparingi i kiedy?

autor: ~Znawca 2013-07-13 21:15:16

avatar Widać że nie wiecie kim jest nowy trener Włókniarza. Jestem jednym z chłopaków którzy grali w roczniku 93. Trener Jacek przejął nas gdy byliśmy w strefie spadkowej ligi wojewódzkiej i prowadząc jednocześnie Nas i rocznik 92 grający również w lidze wojewodzkiej. Po okresie przygotowawczym latem z Trenerem Jackiem ze średniej drużyny awansowalismy na 2 miejsce w tabeli i do końca go nie oddaliśmy a rocznik 92 zajął 4 miejsce. Jest to trener z charyzmą i zapałem. Jak się za coś bierze to robi to profesjonalnie i na 100% jak dla mnie jest to najlepszy wybór na trenera włókniarza.