Gramy u siebie

• autor: Adams., 2013-04-19 19:55

Czas na inaugurację ligowej wiosny w Pabianicach. W sobotnio-niedzielnych meczach obie drużyny Włókniarza podejmować będą rywali na własnym boisku.

W sobotę zespół grający w IV lidze podejmować będzie LKS Kwiatkowice. Rywal to jedna z rewelacji tego sezonu, który zimę spędził w fotelu wicelidera rozgrywek. O wiosennej formie kwiatkowiczan na razie trudno coś powiedzieć, bowiem podobnie jak Włókniarz rozegrali tylko jeden mecz remisując z Wartą Działoszyn 1:1.

W szeregach pabianiczan na pewno zabraknie ukaranego przed tygodniem czerwoną kartką Michała Kacprzyka, który musi pauzować jeden mecz, oraz kontuzjowanego Krzysztofa Ciszewskiego. Powinien za to już zagrać Marcin Rutkowski, który odcierpiał karę za kartki zebrane jesienią. Początek meczu o godz. 16.00.

Drugi zespół w niedzielę o godz. 13.00 rozpocznie spotkanie z MKS Mianów. To właśnie z tą drużyną jesienią Włókniarz stracił pierwsze punkty w klasie B - w Mianowie było 3:3.