Zima nadal górą

• autor: Adams., 2013-03-19 21:48

W tym miejscu powinno pojawić się podsumowanie gier kontrolnych i zapowiedź sobotniej kolejki. Na ligową inaugurację trzeba jednak będzie poczekać jeszcze co najmniej tydzień.

Serwis Łódzkiego Związku Piłki Nożnej podał dziś, że w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi Wydział Gier i Ewidencji podjął decyzję o odwołaniu zaplanowanych na najbliższy weekend spotkań III i IV ligi, oraz klasy okręgowej. Czwartoligowcy przełożone mecze rozegrają w środę 10 kwietnia.

Korzystając z wolnego terminu Włókniarz rozegra jeszcze jeden mecz sparingowy. W sobotę o godz. 12.00 na sztucznym boisku w Gutowie zagra z GLKS Dłutów.

autor: maxx49 2013-03-23 19:15:31

Profil maxx49 w Futbolowo Koniec zgierskiego Włókniarza? Czyżby kolejna drużyna mniej w 4 lidze??
"Bardzo martwią słowa prezesa Henryka Bistuły, który zapowiada, że klub najprawdopodobniej w poniedziałek wycofa się z rozgrywek.

- Jeżeli w dniu, w którym mieliśmy rozgrywać spotkanie ligowe na meczu stawia się dziewięciu zawodników i w dodatku nie ma wśród nich bramkarza to jaki jest sens utrzymywania IV ligi? Co prawda było to spotkanie sparingowe, ale mieliśmy grać już mecz o punkty. Naprawdę już nikt nie ma siły się w to bawić. W poniedziałek odbędzie się klubowe zebranie, na którym podejmiemy ostateczną decyzję w tej sprawie. – powiedział Henryk Bistuła, prezes Włókniarza Zgierz."

autor: ~such 2013-03-25 19:36:53

avatar Jaki wynik z Dłutowem?