Remis w drugim sparingu

• autor: Adams., 2013-02-10 19:07

W sobotnim meczu sparingowym Włókniarz zremisował ze Startem Brzeziny 2:2.

Spotkanie rozegrane w mroźny sobotni wieczór szczególnie w pierwszej połowie dostarczyło emocji. W 7 minucie po dośrodkowaniu Michała Bogdana z lewego skrzydła brzeziński golkiper nie opanował piłki. Ta padła łupem Patryka Olszewskiego, który celnie strzelił do siatki. Dwie minuty później rywale mogli doprowadzić do wyrównania, jednak Konrad Kubasiewicz przeniósł nad poprzeczkę piłkę po uderzeniu z dystansu.

W 25 minucie rzut wolny wykonywał Irek Grącki, a piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki Startu. Zemściło się to już chwilę potem. Adrian Skwarka na raty doprowadził do wyrównania. Pierwszy strzał zdołał wybić stojący na linii bramkowej Krzysztof Ciszewski, dobitka już znalazła drogę do bramki Włókniarza.

Blisko drugiego trafienia Włókniarz był w 32 minucie, kiedy to strzał Bogdana na poprzeczkę sparował bramkarz brzezinian. I tak jak wcześniej, na poprzeczkę pabianiczan przeciwnik odpowiedział golem. Jego autorem ponownie był Skwarka, którego płaski strzał z pola karnego znalazł drogę do bramki. Do przerwy 1:2.

Drugie 45 minut już nie obfitowało w podbramkowe sytuacje, jednak w miarę upływu czasu coraz częściej atakował Włókniarz dążąc do wyrównania. Powiodło się to na pięć minut przed końcem meczu. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Adriana Usiaka głową celnie strzelił Damian Froncala.

Za tydzień Włókniarz zagra z UKS SMS Łódź. Mecz w sobotę o godz. 14.00 na obiektach przy ul. Milionowej w Łodzi.

Włókniarz - Start Brzeziny 2:2 (1:2)
  1:0 - Olszewski (7), 1:1 - Skwarka (27), 1:2 - Skwarka (38), 2:2 - Froncala (85).
  Włókniarz: Kubasiewicz - Klimek, Rutkowski, I.Grącki, Ciszewski - Kacprzyk, Urbaniak, Przerwa, Bogdan - Gorący, Olszewski. W drugiej połowie zagrali również: Szczegodziński - Usiak, Kulik, Froncala, Madaj.

Zobacz bramkę 2:2

autor: atlas90 2013-02-17 14:59:57

Profil atlas90 w Futbolowo wie ktoś kiedy jest sparing z Włókniarzem Zelów?