Drugi tydzień za nami

• autor: Adams., 2013-01-21 21:20

Piłkarze Włókniarza mają za sobą drugi tydzień przygotowań do wiosennych rozgrywek IV ligi.

Tym razem z uwagi na mało sprzyjającą aurę zawodnicy spotkali się na zajęciach trzykrotnie. Jednak najwięcej w klubie działo się w czwartek.

Tego dnia odbyło się zebranie zarządu z zespołem. Nie jest tajemnicą, że klub przeżywa spore kłopoty finansowe. Działacze przedstawili piłkarzom aktualną sytuację w klubie, a ci zadeklarowali że mimo wszystko zostają i będą walczyć o uratowanie czwartej ligi dla Pabianic.

Gorszą wiadomością jest to, że wiosną w barwach Włókniarza prawdopodobnie już nie zobaczymy Adriana Rzepeckiego (podobno ma grać w Zjednoczonych Bełchatów), Michała Pietrasa i Witolda Kurzawy.

autor: ~rks 2013-01-24 18:19:03

avatar Kurde słyszałem, że tylko 100 tys. miasto przeznacza na sport z tego wy dostalibyście 8 tysi :D to jest masakrycznie mało :D my jako klub zawsze dostajemy powyżej 100 tys a reszta rozdzielana jest na inne sekcje. Nie zazdroszczę, ale mam nadzieję, że zagracie na wiosnę :)