Niedziela będzie dla nas?

• autor: Adams., 2012-11-11 10:32

Dobiega końca runda jesienna rozgrywek IV ligi. Przed Włókniarzem dwa mecze z zespołami sąsiadującymi w ligowej tabeli.

W niedzielne popołudnie pabianiczanie zagrają wyjazdowy mecz z beniaminkiem Jutrzenką Warta. Jest to jeden z tych kilku klubów naszej ligi, w których doszło już do zmiany szkoleniowca. Autora awansu Mariusza Wróbla po siódmej kolejce zastąpił biegający jeszcze niedawno po boiskach ekstraklasy Łukasz Masłowski. Dodatkowo defensywę wzmocnił eks-reprezentant Polski Paweł Kaczorowski. Od tego momentu Jutrzenka wygrała na własnym boisku trzy kolejne mecze odprawiając z kwitkiem Borutę, Pogoń-Ekolog i Moszczenicę. Ostatnio piłkarze "Juve" przywieźli punkt z Działoszyna.

Dla Włókniarza jest to pierwszy z meczów o sześć punktów. Niestety długa runda powoli daje się we znaki i w zespole jest coraz więcej urazów. Mecz w Łęczycy pokazał jednak, że ci którzy czekają na swoją szansę, potrafią ją wykorzystać. Czekamy zatem na dobre wieści znad Jeziorska.

Początek spotkania o godz. 14.00.

autor: ~xyzdkris 2012-11-11 17:16:33