dzisiaj: 99, wczoraj: 701
ogółem: 1 379 380

Zabrakło sekund

• autor: Adams., 2012-11-03 19:57

W sobotnim meczu IV ligi Włókniarz uległ Mechanikowi Radomsko 1:2 tracąc punkt w doliczonym czasie gry.

Pabianiczanie zaczęli ze sporym animuszem atakując rywala na jego własnej połowie, jednak groźniejsze sytuacje stwarzali goście. W 7 minucie Damian Rzeźniczak nogą obronił uderzenie jednego z radomszczan, a w 13 inny w dogodnej sytuacji posłał piłkę tuż obok słupka pabianickiej bramki. Włókniarz odpowiedział w 17. minucie. Po rzucie rożnym głową na bramkę Mechanika strzelił Kacper Kosmala, jednak jeden z obrońców Mechanika również głową wybił piłkę z linii bramkowej.

W 35 minucie po rajdzie prawą stroną jednego z Mechaników ponownie dobrze interweniował Rzeźniczak. Dwie minuty później padł gol dla Włókniarza. Po rzucie rożnym piłkę na dalszy słupek przebił Kosmala, a Grzegorz Gorący popisał się kapitalną przewrotką.

Druga połowa zaczęła się źle, bowiem Włókniarz stracił Michała Kacprzyka, który po jednym ze starć został zniesiony z boiska na noszach i odwieziony do szpitala. Na szczęście badania wykluczyły poważniejszą kontuzję. Nie najlepiej zaczęło się też dziać na boisku, bowiem przyjezdni podkręcili tempo i coraz częściej zaczęli gościć na połowie pabianiczan. Defensorzy do spółki z Rzeźniczakiem studzili jednak zapędy rywali, ale do czasu. W 82 minucie Marcin Antczak podręcznikowo uderzył z rzutu wolnego w samo okienko bramki Rzeźniczaka i był remis. Wcześniej, bo w 71 minucie po jednej z kontr Gorący strzelał z linii pola karnego, ale górą był bramkarz Mechanika.

Dramat Włókniarzy miał miejsce w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Po błędzie Artura Kulika w środkowej strefie boiska Mechanicy pomknęli z szybką kontrą, a Przemysław Kornacki uprzedził wychodzącego z bramki Rzeźniczaka pakując piłkę do siatki.

W niedzielę Włókniarz zagra wyjazdowy mecz z Jutrzenką Warta.

Włókniarz - Mechanik Radomsko 1:2 (1:0)
  1:0 - Gorący (37), 1:1 - Antczak (82, wolny), 1:2 - Kornacki (90+4)
  Włókniarz: Rzeźniczak - Sowiński (62 Klimek), I.Grącki, Olszewski, Ciszewski - Bogdan, Sulima, K.Kosmala, Kacprzyk (50 Kulik) - Gorący (88 Piotrowicz), Kozłewski (84 Rzepecki).
  Żółte kartki: Sowiński, K.Kosmala, Sulima, Kozłewski, Bogdan, Rzepecki.

Zobacz bramkę 1:0

• Komentarzy [21]
  • czytano: [1564]

autor: ~anonim 2012-11-03 22:43:01

avatar co sie stalo w drugiej polowie?

autor: ~xyzd 2012-11-04 00:25:58

avatar Dziekujemy panowie za walke do konca szkoda bledu kornika BO po jego bledzie przegrywamy ale juz jest dobrze wALKA WALKA I JESZCZE RAZ WALKA

autor: ~Zieloni1946 2012-11-04 13:10:25

avatar (dla Mechanika: Marcin Antczak 81, Przemysław Kornacki 90+4)

autor: ~wlokniarz 2012-11-04 15:11:02

avatar a z jakiej strony wzioles strzelcow dla mechanika

autor: ~xyzd 2012-11-04 16:46:30

avatar pANOWIE JESLI CHODZI O REZERWY NIESAMOWITA KATASTROFA PRZYJECHALI PANOWIE I OGRALI WAS 3:0 BLAMAZ JEDYNIE CO TO GRONEK GRAL I SWIETY A RESZTA OGOLNE DNO KATASTROFA A JESLI CHODZI O SWIETEGO TO MOZE DAC CHLOPAKOWI SZANSE W 4 LIGE MOZE COS POKAZE WIDAC ZE JEMU SIE CHCE RESZTA OBOK MECZU

autor: ~xyz 2012-11-04 17:28:39

avatar co ty k.. wypisujesz xyzd

autor: ~xyzd 2012-11-04 18:04:33

avatar No co a byles na meczu wypisuje to co widzialem

autor: ~? 2012-11-04 18:26:00

avatar chyba nieudane i niepotrzebne w czasie meczu zmiany. Bo po dokonanych zmianach przegraliśmy.

autor: ~Zieloni1946 2012-11-04 18:50:34

avatar Na meczu rezerw był doping :) Zapraszamy na mecz u siebie drużyny IV ligowej za dwa tygodnie, będzie więcej osób dopingujących :)

autor: ~xyz 2012-11-04 20:51:48

avatar Koledzy B klasa ma służyć innemu celowi . Tu zawodnicy maja się ogrywać, wracać po kontuzjach , wracać do formy lub w ogóle mieć gdzie grać a awans to będzie wynik wielu dodatkowych czynników .Na meczu byłem i bacznie obserwuje. Tylko tych HITÓW transferowych Chałaszkiewicz nie mogę zobaczyć ŚMIECH

autor: ~wlokniarz77 2012-11-05 16:53:29

avatar A jakiemu celowi ma służyć gra bramkarza w ataku? Przecież to jawna kpina! Trzeba było wystawić jakiegoś juniora, nawet słabego po to by właśnie się ogrywał. Czy nawet w B-klasie musimy robić z siebie pośmiewisko? Też jestem za by Świątkowi dać jeszcze szansę w 4 lidze.

autor: ~anonim 2012-11-05 17:08:35

avatar ale moze juz wystarczy tych idiotycznych pomyslow typu Kondzio w ataku szczegodzinski w bramce, niech kazdy gra tam gdzie najlepiej umie bo nikt z nas niechce kolejny rok kopac sie w serie B

autor: ~xyz 2012-11-05 17:11:39

avatar . ŚWIĘTY DOSTANIE NAPEWNO JESZCZE SZANSE I TO NIE JEDNĄ ,KUBASIEWICZ MUSI GRAC W ATAKU BO NA BRAMCE STOI BRAMKARZ SZCZEGODZIŃSKI.SŁABY JUNIOR NIE MOZE GRAC BO MIELI MECZ W SOBOTĘ A PAWŁOWSKI NIE ZGŁOSIŁ SIĘ NA ZBIÓRKE

autor: ~xyz 2012-11-05 17:14:16

avatar ANONIM PODPISZ SIE TO POWIEM CI GDZIE TY MOZESZ SIE KOIPAC

autor: ~xyz 2012-11-05 17:22:06

avatar PRZESTAŃCIE PŁAKAĆ PRZEGRALIŚMY PIERWSZY MECZ. KUBASIEWICZ WAM PASOWAŁ GDY STRZELAŁ PO 2 BRAMKI W MECZU

autor: ~xyzd 2012-11-05 20:55:42

avatar Anonim ma zajebi... racje to sa kpiny bramkarz na ataku co prezentuje zero a moze w bramce by cos ciekawego pokazal szczegolnie ze kiedys cos prezentowal sensownego a teraz na ataku co tylko moim zdanie to sa kpiny z garstki kibicow co przychodza na mecze i kiedy strzelal po dwie bramki a swiety jak najbardziej chlopak ma gazik i technike moze nie jedna bramke strzeli

autor: ~stary kibic 2012-11-06 07:28:11

avatar do xyzd pisze ci ktos ze szczegodzinski nie moze grac w polu ze wzgledu na regulamin a ty dalej o tym kadziu spojrz na gwiazdy z 4 ligi ktore nie przychodza na zbiorki bo sa za mocni[piotrowicz kowalski kurzawa bielecki ] jak by wszyscy przychodzilito to kadziu moze bronic

autor: ~też stary kibic 2012-11-08 10:21:36

avatar Pełna racja starego kibica !!!!!!!!!!! Z drużyny juniorów tylko Frącala i Stępiński chcą grac w B-klasie . Ten drugi złapał w sobotę kontuzję , więc sedziował na linii . Większość zawodników OLEWA MECZE !!!!!!!! Nie dosyć , że nie przychodzą , choć są wyznaczeni , to nawet nie przyjdą obejrzeć meczu - ŻĘNADA !!!! Dlatego nie czepiajmy sie Kondzia , bo ratuje frekwencję w drużynie . Gdyby nie on często graliby w dziesięciu . Trzeba kogoś wyznaczyć do opieki nad zespołem w B , kto będzie pilnował jej interesów .. Na razie , to wielka improwizacja !!!!!!!!

autor: ~xyz 2012-11-08 13:40:10