dzisiaj: 2520, wczoraj: 19
ogółem: 1 377 594

Puchar Polski: gramy dalej

• autor: Adams., 2012-09-06 00:13

Włókniarz awansował do II rundy okręgowego Pucharu Polski eliminując po rzutach karnych rezerwy MKS 2000 Tuszyn.
  Pod szyldem pierwszego zespołu w Tuszynie wystąpiła drużyna juniorów starszych Włókniarza. Podopieczni trenera Jarosława Zawieruchy w miniony weekend udanie rozpoczęli sezon w Łódzkiej Lidze Juniorów zwyciężając Orła Łódź 2:1. Dziś z kolei pokonali pierwszą przeszkodę w rozgrywkach Pucharu Polski.
  Po 90 minutach rezultat brzmiał 1:1. Najpierw tuż przed przerwą na prowadzenie wyszli gospodarze, a w 57 minucie bramkę dla Włókniarza zdobył Damian Madaj. W dogrywce znów prowadzenie objęli tuszynianie. Druga część dogrywki to olbrzymia przewaga i napór pabianiczan, którzy seryjnie marnowali sytuacje. Wreszcie w 117 minucie po rzucie karnym do siatki ponownie trafił Madaj. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W czwartej i dziesiątej serii strzały rywali obronił Michał Szczegodziński.

PP, MKS 2000 II Tuszyn - Włókniarz 2:2 (1:0, 1:1), k. 9:10