dzisiaj: 104, wczoraj: 63
ogółem: 1 378 575

Pierwszy sparing do przodu

• autor: Adams., 2012-07-15 15:25

Pierwszy mecz kontrolny tego lata zakończył się wygraną Włókniarza. Pabianiczanie pokonali Młody Widzew 2:1.

Zaczęło się nienajlepiej, bowiem już pierwsza akcja młodych łodzian przyniosła im powodzenie. Jednak jeszcze przed przerwą Włókniarz z nawiązką odrobił straty za sprawą dwóch trafień Michała Pietrasa, który przesunięty do linii napadu ma szansę stać się jednym z odkryć trenera Chałaśkiewicza.

Były zawodnik Widzewa najpierw wykorzystał podanie Michała Bogdana, a kilka minut później strzałem głową wykończył dośrodkowanie z lewego skrzydła. W drugiej połowie bliżej gola byli Widzewiacy, ale korzystny dla nas rezultat utrzymał się do końca spotkania.

W zespole Włókniarza pokazało się czterech testowanych zawodników, ale oczywiście na wiążące decyzje jest jeszcze za wcześnie.

Widzew MESA - Włókniarz 1:2 (1:2)
  1:0 - Lozinskij (1), 1:1 - Pietras (26), 1:2 - Pietras (34)
  Włókniarz I połowa: testowany I - Klimek, Kurzawa, M.Kosmala - Bogdan, Janasiak, testowany II, K.Kosmala, Kacprzyk - Pietras, Kozłewski.
  Włókniarz II połowa: Rzeźniczak - Klimek (75 Janasiak), Ciszewski, Kurzawa, Kacprzyk (78 Bogdan) - testowany III, testowany IV, testowany II (75 K.Kosmala, 83 M.Kosmala), Usiak - Świątek, Pietras (72 Kozłewski).