dzisiaj: 37, wczoraj: 2582
ogółem: 1 377 693

Skarceni przez młodzież

• autor: Adams., 2012-02-26 21:15

Trzecia gra kontrolna Włókniarza zakończyła się pierwszą porażką. W sobotnim starciu z UKS SMS Łódź "Zieloni" polegli aż 0:4 (0:3).

W zespole zabrakło m.in. testowanego wcześniej Damiana Glapskiego, z którego zrezygnowano po meczu z Borutą. Pokazał się natomiast 19-letni Piotr Grzejdziak, wychowanek Włókniarza grający w juniorach Widzewa, a ostatnio we Włókniarzu Konstantynów.

Pierwszą bramkę Włókniarz stracił po kwadransie meczu. O wysokiej porażce zadecydowała głównie ostatnia minuta pierwszej części gry. Wtedy to młodzi piłkarze SMS w odstępie kilkudziesięciu sekund uzyskali kolejne dwa gole.

Po przerwie pabianiczanie wreszcie kilkukrotnie zagrozili bramce rywali, jednak bez powodzenia. Najbliżej szczęścia był Grzejdziak, po uderzeniu którego piłka trafiła w poprzeczkę. Trafili za to po raz czwarty przeciwnicy. Tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra kapitalnym technicznym uderzeniem zza pola karnego błysnął jeden z zawodników SMS.

Włókniarz I połowa: Bartnik - Pietras, Marczak, Sieczkowski, Ciszewski - Bogdan, I.Grącki, Gorący, Kacprzyk - Bronka, Olszewski.
  II połowa: Bartnik - Klimek, Marczak, Sieczkowski, K.Kosmala - Usiak, Kurzawa, Rubinkowski, Janasiak - Grzejdziak, Bronka.

Już w środę o godz. 18.00 na sztucznej murawie w Zduńskiej Woli Włókniarz spotka się z Pogonią-Ekologiem.