3:1 w derbach

• autor: Adams., 2011-08-06 20:30

Na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych Włókniarz spotkał się z PTC. "Zieloni" pokonali lokalnego rywala 3:1 (1:1).

Bramki dla Włókniarza zdobyli: Michał Bogdan (21), Damian Sztandor (81), Bartłomiej Janasiak (90). Dla PTC - Przemysław Felczak (42).

Włókniarz I połowa: Bartnik - K.Kosmala, Woźniak, Kurzawa (16 Kozłewski), Kacprzyk - Tyczyński, I.Grącki, Sulima, Bogdan - Olszewski, Gorący.
  II połowa: Bartnik - Janasiak, Olszewski, Woźniak, M.Kosmala - Tyczyński (62 Klimek), I.Grącki, Bogdan, Świątek - Sztandor, Kozłewski.

Oprócz wspomnianych już wcześniej Michała Bogdana i Kacpra Kosmali nowe twarze w zespole to: Piotr Woźniak (Widzew, wiosną w Concordii Piotrków), Witold Kurzawa (Włókniarz Konstantynów) i Rafał Świątek (ŁKS).

autor: maxx49 2011-08-10 17:34:53

Profil maxx49 w Futbolowo Pozdrowienia z nad morza :):):)rnTylko Włókniarz :):):):):):)