dzisiaj: 269, wczoraj: 701
ogółem: 1 379 550

0:4 w sparingu z Włókniarzem Zelów

• autor: Adams., 2011-07-31 12:11

W sobotnim sparigu rozegranym w Zelowie Włókniarz Pabianice uległ miejscowemu trzecioligowcowi 0:4 (0:2).

W pierwszej połowie pabianiczanie toczyli wyrównany pojedynek z grającymi o klasę wyżej gospodarzami. Wystarczyła jednak chwila nieuwagi, a zelowianie skrzętnie to wykorzystali. W 26 minucie padł pierwszy gol po indywidualnym błędzie jednego z testowanych piłkarzy. Cztery minuty potem precyzyjnie zza pola karnego przymierzył Jacek Berensztajn i pomimo niezłej w sumie gry do przerwy było 0:2.

W drugie połowie przewaga miejscowych była już znacząca, co skutkowało utratą kolejnych dwóch bramek. W zespole z Pabianic testowanych było czterech piłkarzy łódzkiego Widzewa.

Włókniarz I połowa: testowany I - K.Kosmala, testowany II, P.Grącki, Kacprzyk - Bogdan, I.Grącki, Usiak, testowany III - Bronka, Olszewski.
  II połowa: Rzeźniczak - Klimek, Jędras, testowany II, M.Kosmala - Tyczyński, Janasiak, Sulima, testowany IV - Kozłewski, Sztandor.

W środę w Pabianicach o godz. 18.00 na boisku za halą OBT Włókniarz zmierzy się z Borutą Zgierz.