Drugi sparing do przodu

• autor: Adams., 2011-07-28 13:50

W drugim podczas trwających przygotowań sparingu Włókniarz odniósł pierwsze zwycięstwo wygrywając wczoraj z Pogonią Zduńska Wola 3:2 (0:0, 2:2, 1:0). Mecz trwał 3x30 minut i został rozegrany na sztucznej murawie obiektów w Zduńskiej Woli.

Bramki dla Włókniarza zdobyli: Piotr Grącki (36, karny), Bartosz Bronka (46) i Damian Kozłewski (77).

W poszczególnych tercjach pabianiczanianie grali w zestawieniu:
  I: Rzeźniczak - Janasiak, K.Kosmala, P.Grącki, M.Kosmala - Bogdan, I.Grącki, Gorący, Kulik - Bronka, Olszewski.
  II: Rzeźniczak - Klimek, P.Grącki, M.Kosmala - Tyczyński, Sulima, I.Grącki, Usiak, Bronka - Kozłewski, Sztandor.
  III: Rzeźniczak - Janasiak, K.Kosmala, Olszewski, Kulik - Tyczyński, Gorący, Sulima, Bogdan - Kozłewski, Cukierski.

Oprócz piłkarzy grających wiosną we wczorajszym spotkaniu wystąpili: Michał Bogdan i Kacper Kosmala (ostatnio PTC), Bartosz Bronka (Pogoń-Ekolog), Damian Sztandor (juniorzy), Rafał Cukierski (Włókniarz Zelów).

Na sobotę zaplanowany jest sparing z Włókniarzem Zelów. Mecz o godz. 11.00 w Zelowie.