Włókniarz rozpoczął przygotowania

• autor: Adams., 2011-07-18 23:07

W poniedziałek tuż po godzinie osiemnastej piłkarze Włókniarza wznowili treningi.

W pierwszych po wakacyjnej przerwie zajęciach brało udział osiemnastu zawodników, a wśród nich trzech nowych graczy. Na ocenę ich przydatności do zespołu jest jednak za wcześnie, tym bardziej że w trakcie bieżącego tygodnia na treningach beniaminka czwartej ligi mają się pojawiać kolejni testowani.

Na treningu zabrakło kilku podstawowych w ubiegłym sezonie piłkarzy, jednak wszystkie absencje są usprawiedliwione, a zawodnicy na dniach mają dołączyć do reszty zespołu.

Już w sobotę drużyna rozpocznie cykl gier kontrolnych. O godz. 15.00 w Kwiatkowicach rozegra mecz z miejscowym zespołem, który podobnie jak Włókniarz świętował awans do IV ligi.