dzisiaj: 2547, wczoraj: 19
ogółem: 1 377 621

Podział punktów w Koluszkach

• autor: Adams., 2011-06-15 20:57

W przedostatnim meczu ligowym tego sezonu Włókniarz zremisował w Koluszkach z KKS 1:1.

Mecz rozpoczął się pechowo dla Włókniarza. W 10 minucie napastnik gospodarzy Paweł Chrustowski znalazł się w sytuacji sam na sam z pabianickim bramkarzem. Cezary Bartnik odważnym wybiegiem zażegnał niebezpieczeństwo, ale doznał przy tym złamania palca i musiał opuścić plac gry. Z braku rezerwowego golkipera bramkarską bluzę założył Bartosz Dziuba. Obrońca "Zielonych" poza błędem przy wyrównującej bramce dla KKS spisywał się bez zarzutu.

Cztery minuty po tej nieoczekiwanej zamianie miejsc Włókniarz objął prowadzenie. Po zagraniu Irka Grąckiego Rafał Sulima znalazł się z piłką przed koluszkowskim bramkarzem i pewnie strzelił do siatki. Po uzyskaniu prowadzenia Włókniarz grał spokojnie szanując piłkę.

Zaraz po zmianie stron szansę na wyrównanie mieli gospodarze, ale po strzale z dystansu Dziubę uratowała poprzeczka. Trzy minuty później jeden z piłkarzy KKS zobaczył drugą żółtą kartkę i miejscowi musieli grać w dziesięciu. Druga połowa stała pod znakiem ataków Włókniarza jednak brakowało ostatniego podania, a gdy już udało się wypracować czystą pozycję - zawodziła skuteczność. W 68 minucie koluszkowianie praktycznie "z niczego" doprowadzili do wyrównania. Wybijający piłkę Dziuba trafił w jednego z piłkarzy KKS, a z błędu skorzystał Chrustowski.

Do ostatniego gwizdka pabianiczanie walczyli o zwycięską bramkę, ale bez powodzenia. Kilka minut przed końcem meczu sędzia wyrównał siły na boisku po mocno dyskusyjnym faulu Irka Grąckiego pokazując pomocnikowi Włókniarza drugą żółtą kartkę.

KKS Koluszki - Włókniarz 1:1 (0:1)
  0:1 - Sulima (14), 1:1 - Chrustowski (68).
  Włókniarz: Bartnik (10 Jędras) - Bednarczyk, Dziuba, P.Grącki, Kosmala (46 Klimek) - Kulik, I.Grącki, Sulima, Kacprzyk - Kozłewski, Olszewski.
  Żółte kartki: I.Grącki - dwie, Bednarczyk.
  Czerwona kartka: I.Grącki, za dwie żółte (83).

W sobotę w ostatniej kolejce Włókniarz podejmował będzie Orła Parzęczew.

Zobacz bramkę: 0:1